WIRTUALNE BIURO Kroczyce
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kroczyce

Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Wirtualne Biuro Kroczyce. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Kroczyce Wirtualne Biuro. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Kroczyce zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kroczyce

Działalność obiektów kulturalnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja wapna i gipsu. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kroczyce Górnictwo rud żelaza Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Naprawa i konserwacja maszyn. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność bibliotek. Kroczyce ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja kabli światłowodowych. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kroczyce

Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Uprawa tytoniu. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Kroczyce Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaOdzysk surowców z materiałów segregowanych. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja odzieży roboczej. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Wytwarzanie paliw jądrowych. Kroczyce Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznychPozostałe pośrednictwo pieniężne. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Naprawa i konserwacja maszyn. Pogrzeby i działalność pokrewna. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność archiwów. ..

Biuro Wirtualne Kroczyce

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Ebiuro Wirtualne Biura Kroczyce. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Kroczyce Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?