WIRTUALNE BIURO Kramsk
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kramsk

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne Biuro Kramsk. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Kramsk Wirtualne Biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kramsk

Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Transport morski i przybrzeżny towarów. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Transport kolejowy towarów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kramsk Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej Działalność wspomagająca edukację. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Transport kolejowy towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Kramsk ADRES REJESTRACJI FIRMY Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Produkcja obuwia. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Opieka dzienna nad dziećmi. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kramsk

Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja wapna i gipsu. Chów i hodowla bydła mlecznego. Licea ogólnokształcące. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność agencji reklamowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja szkła gospodarczego. Ebiuro Wirtualne Biura Kramsk Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnegoProdukcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja monet. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja złączy i śrub. Zakładanie stolarki budowlanej. Kramsk Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastekGospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. ..

Biuro Wirtualne Kramsk

Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Ebiuro Wirtualne Biura Kramsk. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Kramsk Ebiuro Wirtualne Biura. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?