WIRTUALNE BIURO Kowiesy
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kowiesy

Nasze wirtualne biuro w Kowiesy umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Kowiesy wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wirtualne Biuro Kowiesy. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Kowiesy Wirtualne Biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kowiesy

Produkcja lodów. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kowiesy Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Nauka języków obcych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Kowiesy ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja tkanin bawełnianych Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kowiesy

Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Działalność bibliotek. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Ebiuro Wirtualne Biura Kowiesy Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnychProdukcja cementu wzmocnionego włóknem. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność muzeów. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Działalność organizacji profesjonalnych. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Technika. Kowiesy Ebiuro Wirtualne Biura Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczychPozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Działalność muzeów. Szkoły podstawowe. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. ..

Biuro Wirtualne Kowiesy

Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Ebiuro Wirtualne Biura Kowiesy. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Kowiesy Ebiuro Wirtualne Biura. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?