WIRTUALNE BIURO Kotuń
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kotuń

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Wirtualne Biuro Kotuń. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Kotuń Wirtualne Biuro. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kotuń

Przesyłanie energii elektrycznej. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z projekcją filmów. Produkcja pozostałych tkanin. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Górnictwo gazu ziemnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kotuń Produkcja drutu Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Kotuń ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Drukowanie gazet. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kotuń

Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Uprawa drzew oleistych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Działalność fotograficzna. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność związków zawodowych. Ebiuro Wirtualne Biura Kotuń Sprzedaż hurtowa owoców i warzywProdukcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Rozmnażanie roślin. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Kotuń Ebiuro Wirtualne Biura Działalność bibliotekPozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Pozostałe formy udzielania kredytów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Kotuń

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Ebiuro Wirtualne Biura Kotuń. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Kotuń Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wirtualne Biuro Kotuń jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Kotuń bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?