WIRTUALNE BIURO Kotla
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kotla

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Wirtualne Biuro Kotla. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Kotla Wirtualne Biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Wirtualne Biuro Kotla jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kotla

Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Działalność związana z oprogramowaniem. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Branżowe szkoły II stopnia. Transport lotniczy towarów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kotla Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Licea ogólnokształcące. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Kotla ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja ceramicznych kafli i płytek Transport morski i przybrzeżny towarów. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Roboty związane z budową dróg i autostrad. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kotla

Produkcja soków z owoców i warzyw. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Produkcja pozostałych mebli. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Ebiuro Wirtualne Biura Kotla Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaTransport lotniczy towarów. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Praktyka pielęgniarek i położnych. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja miedzi. Naprawa i konserwacja maszyn. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja pojemników metalowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Kotla Ebiuro Wirtualne Biura Handel energią elektrycznąSprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Działalność fotograficzna. Transport drogowy towarów. Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana). Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. ..

Biuro Wirtualne Kotla

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Kotla bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Ebiuro Wirtualne Biura Kotla. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Kotla Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?