WIRTUALNE BIURO Kostrzyn
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kostrzyn

Wirtualne Biuro Kostrzyn jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nasze wirtualne biuro w Kostrzyn umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Kostrzyn wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wirtualne Biuro Kostrzyn. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Kostrzyn Wirtualne Biuro. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kostrzyn

Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wytwarzanie energii elektrycznej. Produkcja elementów elektronicznych. Działalność związana z oprogramowaniem. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kostrzyn Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Chów i hodowla świń. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja tkanin bawełnianych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Kostrzyn ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ochrona przeciwpożarowa. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kostrzyn

Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Wydawanie książek. Działalność archiwów. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność agencji pracy tymczasowej. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Ebiuro Wirtualne Biura Kostrzyn Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznychPozostała działalność związana ze sportem. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Działalność centrów telefonicznych (call center). Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Kostrzyn Ebiuro Wirtualne Biura TechnikaPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Wykończanie wyrobów włókienniczych. ..

Biuro Wirtualne Kostrzyn

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Kostrzyn bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Kostrzyn. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Kostrzyn Ebiuro Wirtualne Biura. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?