WIRTUALNE BIURO Kostrzyn nad Odrą
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kostrzyn nad Odrą

Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wirtualne Biuro Kostrzyn nad Odrą. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Kostrzyn nad Odrą Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kostrzyn nad Odrą

Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Transport wodny śródlądowy towarów. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kostrzyn nad Odrą Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność prawnicza. Działalność holdingów finansowych. Licea ogólnokształcące. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Kostrzyn nad Odrą ADRES REJESTRACJI FIRMY Ubezpieczenia na życie Produkcja sprzętu sportowego. Działalność agencji reklamowych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Pozostała działalność wydawnicza. Szkoły policealne. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kostrzyn nad Odrą

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Produkcja artykułów piśmiennych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana). Ebiuro Wirtualne Biura Kostrzyn nad Odrą Pozostałe pośrednictwo pieniężneUprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja pojemników metalowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Odlewnictwo metali lekkich. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Kostrzyn nad Odrą Ebiuro Wirtualne Biura Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczneNadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja zamków i zawiasów. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Pozostałe drukowanie. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Biuro Wirtualne Kostrzyn nad Odrą

Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Ebiuro Wirtualne Biura Kostrzyn nad Odrą. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Kostrzyn nad Odrą Ebiuro Wirtualne Biura. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?