WIRTUALNE BIURO Kościerzyna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kościerzyna

Wirtualne Biuro Kościerzyna jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Wirtualne Biuro Kościerzyna. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Kościerzyna Wirtualne Biuro. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kościerzyna

Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Wytwarzanie paliw jądrowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kościerzyna Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Produkcja papieru i tektury. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Kościerzyna ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Produkcja wapna i gipsu. Produkcja barwników i pigmentów. Działalność organizacji religijnych. Produkcja wyrobów ściernych. Placówki doskonalenia nauczycieli. Pozostałe sprzątanie. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kościerzyna

Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja zaprawy murarskiej. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Ebiuro Wirtualne Biura Kościerzyna Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszynProdukcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Przetwórstwo herbaty i kawy. Produkcja win gronowych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Działalność obiektów kulturalnych. Kościerzyna Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Chów i hodowla świń. Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność centrów telefonicznych (call center). Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. ..

Biuro Wirtualne Kościerzyna

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Ebiuro Wirtualne Biura Kościerzyna. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Kościerzyna Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?