WIRTUALNE BIURO Korycin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Korycin

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Korycin zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wirtualne Biuro Korycin. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Korycin Wirtualne Biuro. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. System jest prosty i przejrzysty. Korycin prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Korycin

Działalność agentów turystycznych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Korycin Uprawa winogron Produkcja włókien chemicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja barwników i pigmentów. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Korycin ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Korycin

Drukowanie gazet. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja narzędzi. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Ebiuro Wirtualne Biura Korycin Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaSprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Naprawa i konserwacja maszyn. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Korycin Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowegoSzkoły podstawowe. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport drogowy towarów. Produkcja elementów elektronicznych. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Biuro Wirtualne Korycin

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Ebiuro Wirtualne Biura Korycin. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Korycin Ebiuro Wirtualne Biura. System jest prosty i przejrzysty. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?