WIRTUALNE BIURO Kornowac
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kornowac

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Kornowac. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Kornowac Wirtualne Biuro. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kornowac

Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Produkcja barwników i pigmentów. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kornowac Produkcja opakowań drewnianych Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Technika. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność pozostałych agencji transportowych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Fundusze emerytalne. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Działalność wspomagająca edukację. Kornowac ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność morskich agencji transportowych Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. Chów i hodowla świń. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność agencji pracy tymczasowej. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Zakładanie stolarki budowlanej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kornowac

Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Ebiuro Wirtualne Biura Kornowac Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja przypraw. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Działalność związana z projekcją filmów. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Chów i hodowla owiec i kóz. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport drogowy towarów. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Kornowac Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych mebliPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Transport kolejowy towarów. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Biuro Wirtualne Kornowac

Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Kornowac. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Kornowac Ebiuro Wirtualne Biura. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Kornowac zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?