WIRTUALNE BIURO Korfantów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Korfantów

Korfantów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne Biuro Korfantów. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Korfantów Wirtualne Biuro. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Korfantów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Korfantów

Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja klejów. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja obuwia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. ADRES REJESTRACJI FIRMY Korfantów Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Korfantów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Transport wodny śródlądowy towarów. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Korfantów

Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Transport drogowy towarów. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Korfantów Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja miedzi. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Nauka języków obcych. Korfantów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanejSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Pogrzeby i działalność pokrewna. Produkcja tkanin wełnianych. ..

Biuro Wirtualne Korfantów

Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Ebiuro Wirtualne Biura Korfantów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Korfantów Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?