WIRTUALNE BIURO Koniecpol
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Koniecpol

Nasze wirtualne biuro w Koniecpol umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Koniecpol wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Koniecpol bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Wirtualne Biuro Koniecpol. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Koniecpol Wirtualne Biuro. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Koniecpol

Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Wydobywanie soli. Działalność pozostałych agencji transportowych. Handel energią elektryczną. Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Koniecpol Produkcja elementów elektronicznych Działalność banku centralnego. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja win gronowych. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność związana z tłumaczeniami. Koniecpol ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport lotniczy towarów. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Koniecpol

Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Ebiuro Wirtualne Biura Koniecpol Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Odlewnictwo metali lekkich. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przędzy bawełnianej. Koniecpol Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż hurtowa skór. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. ..

Biuro Wirtualne Koniecpol

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Ebiuro Wirtualne Biura Koniecpol. System jest prosty i przejrzysty. Koniecpol Ebiuro Wirtualne Biura. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?