WIRTUALNE BIURO Koneck
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Koneck

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wirtualne Biuro Koneck. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Koneck Wirtualne Biuro. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Nasze wirtualne biuro w Koneck umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Koneck wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Koneck zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Koneck

Produkcja obuwia. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Produkcja wapna i gipsu. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Koneck Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozyskiwanie drewna. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Pozostałe drukowanie. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Koneck ADRES REJESTRACJI FIRMY Uprawa ryżu Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Obrona narodowa. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Koneck

Działalność usługowa związana z leśnictwem . Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja wyrobów futrzarskich. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Wytwarzanie paliw jądrowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Ebiuro Wirtualne Biura Koneck Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznychSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Wydobywanie soli. Koneck Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznychProdukcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Produkcja przędzy wełnianej. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa. ..

Biuro Wirtualne Koneck

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Ebiuro Wirtualne Biura Koneck. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Koneck Ebiuro Wirtualne Biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Koneck prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Nasze wirtualne biuro w Koneck umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Koneck wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?