WIRTUALNE BIURO Komprachcice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Komprachcice

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wirtualne Biuro Komprachcice. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Komprachcice Wirtualne Biuro. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Komprachcice

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Komprachcice Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność bibliotek. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Komprachcice ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność portali internetowych Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Komprachcice

Działalność agencji informacyjnych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja szkła płaskiego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Ebiuro Wirtualne Biura Komprachcice Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznychKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Praktyka pielęgniarek i położnych. Działalność agencji informacyjnych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Komprachcice Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. ..

Biuro Wirtualne Komprachcice

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Komprachcice, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Komprachcice. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Ebiuro Wirtualne Biura Komprachcice. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Komprachcice Ebiuro Wirtualne Biura. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Komprachcice bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?