WIRTUALNE BIURO Komorniki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Komorniki

Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Komorniki. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Komorniki Wirtualne Biuro. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Komorniki, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Komorniki. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Komorniki

Roboty związane z budową mostów i tuneli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Działalność wspomagająca edukację. ADRES REJESTRACJI FIRMY Komorniki Wytwarzanie gotowych posiłków i dań Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Komorniki ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych Produkcja barwników i pigmentów. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja kabli światłowodowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Komorniki

Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydawanie książek. Pozostała działalność związana ze sportem. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Ebiuro Wirtualne Biura Komorniki Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowychProdukcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Działalność wspomagająca edukację. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Komorniki Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowanaSzkoły wyższe. Produkcja drutu. Malowanie i szklenie. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Działalność portali internetowych. ..

Biuro Wirtualne Komorniki

Komorniki prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Ebiuro Wirtualne Biura Komorniki. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Komorniki Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?