WIRTUALNE BIURO Kolsko
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kolsko

Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro Kolsko. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Kolsko Wirtualne Biuro. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kolsko

Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja zamków i zawiasów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Przetwórstwo herbaty i kawy. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kolsko Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy Transport drogowy towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja dywanów i chodników. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Kolsko ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kolsko

Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność obiektów sportowych. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Pozostałe drukowanie. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja kabli światłowodowych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Ebiuro Wirtualne Biura Kolsko Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacjiNaprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Organizacje i zespoły eksterytorialne. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Kolsko Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychSprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja tkanin wełnianych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa drzew oleistych. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. ..

Biuro Wirtualne Kolsko

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Ebiuro Wirtualne Biura Kolsko. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Kolsko Ebiuro Wirtualne Biura. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Kolsko, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?