WIRTUALNE BIURO Kołobrzeg
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kołobrzeg

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Kołobrzeg. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Kołobrzeg Wirtualne Biuro. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kołobrzeg

Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kołobrzeg Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Kołobrzeg ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego Pozostałe badania i analizy techniczne. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kołobrzeg

Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Kołobrzeg Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnegoProdukcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Wymiar sprawiedliwości. Działalność pozostałych agencji transportowych. Działalność weterynaryjna. Kołobrzeg Ebiuro Wirtualne Biura Przetwórstwo herbaty i kawyPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Reasekuracja. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Obrona narodowa. ..

Biuro Wirtualne Kołobrzeg

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Kołobrzeg bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Ebiuro Wirtualne Biura Kołobrzeg. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Kołobrzeg Ebiuro Wirtualne Biura. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?