WIRTUALNE BIURO Kolbuszowa
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kolbuszowa

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Kolbuszowa bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wirtualne Biuro Kolbuszowa. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Kolbuszowa Wirtualne Biuro. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Nasze wirtualne biuro w Kolbuszowa umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Kolbuszowa wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kolbuszowa

Organizacje i zespoły eksterytorialne. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie architektury. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kolbuszowa Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Pozostałe sprzątanie. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja tkanin bawełnianych. Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Zakładanie stolarki budowlanej. Kolbuszowa ADRES REJESTRACJI FIRMY Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych Produkcja obuwia. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność archiwów. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kolbuszowa

Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pozostałych mebli. Ebiuro Wirtualne Biura Kolbuszowa Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowejObróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność agencji pracy tymczasowej. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Produkcja mebli kuchennych. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Kolbuszowa Ebiuro Wirtualne Biura Chów i hodowla świńWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Transport kolejowy towarów. Produkcja drutu. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Biuro Wirtualne Kolbuszowa

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Ebiuro Wirtualne Biura Kolbuszowa. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Kolbuszowa Ebiuro Wirtualne Biura. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! System jest prosty i przejrzysty. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Kolbuszowa prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?