WIRTUALNE BIURO Kolbudy
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kolbudy

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Posiadanie adresu firmowego Kolbudy, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Wirtualne Biuro Kolbudy. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Kolbudy Wirtualne Biuro. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kolbudy

Produkcja przędzy wełnianej. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Produkcja baterii i akumulatorów. Produkcja tapet. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kolbudy Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn Działalność usługowa następująca po zbiorach. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Kolbudy ADRES REJESTRACJI FIRMY Odlewnictwo staliwa Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Placówki doskonalenia nauczycieli. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kolbudy

Produkcja broni i amunicji. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Wydobywanie torfu. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Zarządzanie rynkami finansowymi. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Kolbudy Pozostałe sprzątanieProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Kolbudy Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznychDziałalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Górnictwo rud żelaza. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja włókien szklanych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. ..

Biuro Wirtualne Kolbudy

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. System jest prosty i przejrzysty. Ebiuro Wirtualne Biura Kolbudy. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Kolbudy Ebiuro Wirtualne Biura. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Nasze wirtualne biuro w Kolbudy umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Kolbudy wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?