WIRTUALNE BIURO Kodrąb
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kodrąb

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Kodrąb. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Nasze wirtualne biuro w Kodrąb umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Kodrąb wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro Kodrąb. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Kodrąb Wirtualne Biuro. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kodrąb

Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kodrąb Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych Transport wodny śródlądowy pasażerski. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja mebli kuchennych. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Kodrąb ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Licea ogólnokształcące. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Działalność związana z oprogramowaniem. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwórstwo herbaty i kawy. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kodrąb

Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja wyrobów tartacznych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Produkcja masy włóknistej. Licea ogólnokształcące. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Ebiuro Wirtualne Biura Kodrąb Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyProdukcja cementu wzmocnionego włóknem. Transport kolejowy towarów. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Sprawy zagraniczne. Kodrąb Ebiuro Wirtualne Biura Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana)Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja soków z owoców i warzyw. ..

Biuro Wirtualne Kodrąb

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Ebiuro Wirtualne Biura Kodrąb. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Kodrąb Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Kodrąb. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Nasze wirtualne biuro w Kodrąb umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Kodrąb wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?