WIRTUALNE BIURO Kodeń
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kodeń

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Kodeń zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne Biuro Kodeń. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Kodeń Wirtualne Biuro. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kodeń

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pozostałe drukowanie. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kodeń Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych Badania i analizy związane z jakością żywności. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Kodeń ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych wyrobów z gumy Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja maszyn do obróbki metalu. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kodeń

Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Ebiuro Wirtualne Biura Kodeń Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieżyDziałalność usługowa związana z leśnictwem . Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Kodeń Ebiuro Wirtualne Biura Działalność obiektów kulturalnychTransport lotniczy towarów. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. ..

Biuro Wirtualne Kodeń

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Ebiuro Wirtualne Biura Kodeń. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Kodeń Ebiuro Wirtualne Biura. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. System jest prosty i przejrzysty. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?