WIRTUALNE BIURO Kocmyrzów-Luborzyca
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kocmyrzów-Luborzyca

Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro Kocmyrzów-Luborzyca. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Kocmyrzów-Luborzyca Wirtualne Biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kocmyrzów-Luborzyca

Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kocmyrzów-Luborzyca Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Kocmyrzów-Luborzyca ADRES REJESTRACJI FIRMY Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja złączy i śrub. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Demontaż wyrobów zużytych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kocmyrzów-Luborzyca

Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja włókien chemicznych. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Rybołówstwo w wodach morskich. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Ebiuro Wirtualne Biura Kocmyrzów-Luborzyca Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktówPozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Działalność obiektów kulturalnych. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja kabli światłowodowych. Uprawa drzew oleistych. Zarządzanie rynkami finansowymi. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Kocmyrzów-Luborzyca Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność bibliotek. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja przędzy wełnianej. ..

Biuro Wirtualne Kocmyrzów-Luborzyca

Wirtualne Biuro Kocmyrzów-Luborzyca jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Ebiuro Wirtualne Biura Kocmyrzów-Luborzyca. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Kocmyrzów-Luborzyca Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?