WIRTUALNE BIURO Kobyłka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kobyłka

Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Wirtualne Biuro Kobyłka. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Kobyłka Wirtualne Biuro. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kobyłka

Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Działalność związana z tłumaczeniami. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kobyłka Działalność holdingów finansowych Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Transport kolejowy towarów. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Transport drogowy towarów. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Sprzedaż hurtowa skór. Kobyłka ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność związków zawodowych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Działalność pozostałych agencji transportowych. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Gimnazja. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kobyłka

Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Pozostałe zakwaterowanie. Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Sprzedaż hurtowa skór. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja tapet. Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Produkcja artykułów piśmiennych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Ebiuro Wirtualne Biura Kobyłka Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biuraProdukcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Przetwórstwo herbaty i kawy. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Działalność agencji informacyjnych. Kobyłka Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliProdukcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja materiałów wybuchowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. ..

Biuro Wirtualne Kobyłka

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Ebiuro Wirtualne Biura Kobyłka. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Kobyłka Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?