WIRTUALNE BIURO Kobylin-Borzymy
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kobylin-Borzymy

Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wirtualne Biuro Kobylin-Borzymy. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Kobylin-Borzymy Wirtualne Biuro. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kobylin-Borzymy

Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Produkcja elementów elektronicznych. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Transport lotniczy towarów. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja obuwia. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kobylin-Borzymy Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja odzieży roboczej. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Technika. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Działalność fotograficzna. Technika. Kobylin-Borzymy ADRES REJESTRACJI FIRMY Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne Działalność bibliotek. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Transport drogowy towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja monet. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kobylin-Borzymy

Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Fundusze emerytalne. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Działalność archiwów. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Przesyłanie energii elektrycznej. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Ebiuro Wirtualne Biura Kobylin-Borzymy Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Pozostała działalność wydawnicza. Kobylin-Borzymy Ebiuro Wirtualne Biura Działalność obiektów kulturalnychPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Naprawa i konserwacja maszyn. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Handel energią elektryczną. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Kobylin-Borzymy

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Posiadanie adresu firmowego Kobylin-Borzymy, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Ebiuro Wirtualne Biura Kobylin-Borzymy. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Kobylin-Borzymy Ebiuro Wirtualne Biura. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?