WIRTUALNE BIURO Kobylanka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kobylanka

Wirtualne Biuro Kobylanka jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne Biuro Kobylanka. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Kobylanka Wirtualne Biuro. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kobylanka

Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Introligatorstwo i podobne usługi. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kobylanka Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Roboty związane z budową dróg i autostrad. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Kobylanka ADRES REJESTRACJI FIRMY Odlewnictwo żeliwa Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kobylanka

Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Działalność archiwów. Pogrzeby i działalność pokrewna. Produkcja kabli światłowodowych. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Ebiuro Wirtualne Biura Kobylanka Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanychZakładanie stolarki budowlanej. Działalność portali internetowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja broni i amunicji. Sprzedaż hurtowa skór. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Kobylanka Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Przesyłanie energii elektrycznej. ..

Biuro Wirtualne Kobylanka

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Ebiuro Wirtualne Biura Kobylanka. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Kobylanka Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?