WIRTUALNE BIURO Kobiór
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kobiór

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nasze wirtualne biuro w Kobiór umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Kobiór wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wirtualne Biuro Kobiór. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Kobiór Wirtualne Biuro. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kobiór

Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja obuwia. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kobiór Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Działalność związana z tłumaczeniami. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja tapet. Kobiór ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych Branżowe szkoły I stopnia. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Działalność centrów telefonicznych (call center). Produkcja elementów elektronicznych. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kobiór

Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe formy udzielania kredytów. Ebiuro Wirtualne Biura Kobiór Produkcja baterii i akumulatorówProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Górnictwo ropy naftowej. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Kobiór Ebiuro Wirtualne Biura Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowejProdukcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Transport rurociągowy pozostałych towarów. Malowanie i szklenie. ..

Biuro Wirtualne Kobiór

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. System jest prosty i przejrzysty. Ebiuro Wirtualne Biura Kobiór. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Kobiór Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?