WIRTUALNE BIURO Kleszczewo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kleszczewo

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Wirtualne Biuro Kleszczewo. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Kleszczewo Wirtualne Biuro. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kleszczewo

Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kleszczewo Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostałe formy udzielania kredytów. Kleszczewo ADRES REJESTRACJI FIRMY Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność pozostałych agencji transportowych. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Uprawa drzew oleistych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kleszczewo

Produkcja miedzi. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Placówki doskonalenia nauczycieli. Wytwarzanie energii elektrycznej. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja win gronowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Kleszczewo Produkcja klejówProdukcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Produkcja monet. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Kleszczewo Ebiuro Wirtualne Biura Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowaniaDziałalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja wyrobów tartacznych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. ..

Biuro Wirtualne Kleszczewo

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Posiadanie adresu firmowego Kleszczewo, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Ebiuro Wirtualne Biura Kleszczewo. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Kleszczewo Ebiuro Wirtualne Biura. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?