WIRTUALNE BIURO Kłecko
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kłecko

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Posiadanie adresu firmowego Kłecko, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wirtualne Biuro Kłecko. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Kłecko Wirtualne Biuro. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kłecko

Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wydawanie gazet. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Transport drogowy towarów. Produkcja metali szlachetnych. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). ADRES REJESTRACJI FIRMY Kłecko Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Górnictwo rud żelaza. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Pozyskiwanie drewna. Zakładanie stolarki budowlanej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Kłecko ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kłecko

Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Przesyłanie energii elektrycznej. Działalność fizjoterapeutyczna. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Produkcja tkanin wełnianych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Ebiuro Wirtualne Biura Kłecko Produkcja odzieży roboczejUprawa drzew oleistych. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Produkcja bielizny. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Drukowanie gazet. Reasekuracja. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Kłecko Ebiuro Wirtualne Biura Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychSprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Uprawa roślin włóknistych. ..

Biuro Wirtualne Kłecko

Posiadanie adresu firmowego Kłecko, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Ebiuro Wirtualne Biura Kłecko. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Kłecko Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?