WIRTUALNE BIURO Kłaj
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kłaj

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wirtualne Biuro Kłaj. System jest prosty i przejrzysty. Kłaj Wirtualne Biuro. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kłaj

Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Produkcja elementów elektronicznych. Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Produkcja opakowań z metali . Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kłaj Wydawanie gazet Rybołówstwo w wodach morskich. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Pozostałe sprzątanie. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Kłaj ADRES REJESTRACJI FIRMY Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych Działalność pogotowia ratunkowego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Technika. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kłaj

Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja materiałów wybuchowych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Ebiuro Wirtualne Biura Kłaj Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Kłaj Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowychPośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. ..

Biuro Wirtualne Kłaj

Nasze wirtualne biuro w Kłaj umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Kłaj wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Kłaj. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Kłaj Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?