WIRTUALNE BIURO Kielce
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kielce

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Kielce prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Kielce. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Kielce Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Kielce, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kielce

Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Branżowe szkoły I stopnia. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Produkcja cukru. Produkcja materaców. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kielce Rybołówstwo w wodach morskich Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Zakładanie stolarki budowlanej. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Kolegia pracowników służb społecznych. Technika. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Kielce ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kielce

Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja nawozów i związków azotowych. Działalność związana z tłumaczeniami. Produkcja sprzętu sportowego. Ebiuro Wirtualne Biura Kielce Działalność śródlądowych agencji transportowychProdukcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja olejków eterycznych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja instrumentów muzycznych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Naprawa i konserwacja maszyn. Kielce Ebiuro Wirtualne Biura Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznychDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Produkcja piwa. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. ..

Biuro Wirtualne Kielce

Wirtualne Biuro Kielce jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Ebiuro Wirtualne Biura Kielce. System jest prosty i przejrzysty. Kielce Ebiuro Wirtualne Biura. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?