WIRTUALNE BIURO Kętrzyn
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kętrzyn

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne Biuro Kętrzyn. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Kętrzyn Wirtualne Biuro. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kętrzyn

Działalność związana z tłumaczeniami. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Placówki wychowania przedszkolnego. Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Uprawa winogron. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kętrzyn Transport lotniczy pasażerski Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja zegarków i zegarów. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Badania i analizy związane z jakością żywności. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Kętrzyn ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Transport lotniczy towarów. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Transport lotniczy pasażerski. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kętrzyn

Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Pozostałe drukowanie. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Produkcja gier i zabawek. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Ebiuro Wirtualne Biura Kętrzyn Naprawa i konserwacja maszynDziałalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Drukowanie gazet. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Kętrzyn Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja materacówProdukcja tkanin z włókien chemicznych. Produkcja instrumentów muzycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. ..

Biuro Wirtualne Kętrzyn

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Kętrzyn. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Kętrzyn Ebiuro Wirtualne Biura. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?