WIRTUALNE BIURO Kępno
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kępno

Posiadanie adresu firmowego Kępno, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Wirtualne Biuro Kępno. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Kępno Wirtualne Biuro. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kępno

Roboty związane z budową dróg i autostrad. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pogotowia ratunkowego. Produkcja przypraw. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kępno Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe Zakładanie stolarki budowlanej. Gimnazja. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sprzętu sportowego. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Kępno ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego Działalność banku centralnego. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Transport drogowy towarów. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kępno

Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Gimnazja. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja sprzętu sportowego. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Opieka dzienna nad dziećmi. Ebiuro Wirtualne Biura Kępno Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnegoProdukcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Działalność organizacji profesjonalnych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Kępno Ebiuro Wirtualne Biura Transport wodny śródlądowy towarówProdukcja prętów ciągnionych na zimno. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe drukowanie. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. ..

Biuro Wirtualne Kępno

Kępno prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Ebiuro Wirtualne Biura Kępno. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Kępno Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Kępno, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?