WIRTUALNE BIURO Kcynia
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kcynia

Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Wirtualne Biuro Kcynia. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Kcynia Wirtualne Biuro. Wirtualne Biuro Kcynia jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Kcynia zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kcynia

Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Praktyka lekarska dentystyczna. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kcynia Produkcja sprzętu sportowego Kolegia pracowników służb społecznych. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja maszyn. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Produkcja bielizny. Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Kcynia ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Technika. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kcynia

Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Produkcja opakowań drewnianych. Działalność fizjoterapeutyczna. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Ebiuro Wirtualne Biura Kcynia Produkcja przyprawMagazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność wspomagająca edukację. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Pogrzeby i działalność pokrewna. Kcynia Ebiuro Wirtualne Biura Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiuNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Działalność obiektów kulturalnych. Działalność pogotowia ratunkowego. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. ..

Biuro Wirtualne Kcynia

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Kcynia, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Ebiuro Wirtualne Biura Kcynia. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Kcynia Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?