WIRTUALNE BIURO Kaźmierz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kaźmierz

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Wirtualne Biuro Kaźmierz. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Kaźmierz Wirtualne Biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kaźmierz

Produkcja włókien chemicznych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydawanie książek. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wykończanie wyrobów włókienniczych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kaźmierz Zakładanie stolarki budowlanej Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Produkcja materaców. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Kaźmierz ADRES REJESTRACJI FIRMY Handel energią elektryczną Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Uprawa drzew oleistych. Produkcja włókien szklanych. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Produkcja wyrobów ogniotrwałych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kaźmierz

Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność klubów sportowych. Malowanie i szklenie. Ebiuro Wirtualne Biura Kaźmierz Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaDziałalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność paramedyczna. Kaźmierz Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja mebli biurowych i sklepowychSprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Reasekuracja. Chów i hodowla bydła mlecznego. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Transport lotniczy pasażerski. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. ..

Biuro Wirtualne Kaźmierz

Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Ebiuro Wirtualne Biura Kaźmierz. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Kaźmierz Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?