WIRTUALNE BIURO Karsin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Karsin

Posiadanie adresu firmowego Karsin, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Wirtualne Biuro Karsin. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Karsin Wirtualne Biuro. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Karsin

Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Produkcja cementu. Produkcja materiałów wybuchowych. Praktyka lekarska ogólna. Produkcja piwa. ADRES REJESTRACJI FIRMY Karsin Wytwarzanie gotowych posiłków i dań Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja miedzi. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Pogrzeby i działalność pokrewna. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Karsin ADRES REJESTRACJI FIRMY Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Karsin

Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Działalność fizjoterapeutyczna. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Transport kolejowy towarów. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Produkcja maszyn dla metalurgii. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Ebiuro Wirtualne Biura Karsin Produkcja cementu wzmocnionego włóknemBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność związana z projekcją filmów. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Produkcja tapet. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność archiwów. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Karsin Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana Produkcja drutu. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Biuro Wirtualne Karsin

Wirtualne Biuro Karsin jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Ebiuro Wirtualne Biura Karsin. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Karsin Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Karsin zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?