WIRTUALNE BIURO Kańczuga
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kańczuga

Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wirtualne Biuro Kańczuga. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Kańczuga Wirtualne Biuro. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Nasze wirtualne biuro w Kańczuga umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Kańczuga wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kańczuga

Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja odzieży roboczej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kańczuga Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność portali internetowych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Kańczuga ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja piwa Produkcja cukru. Produkcja wapna i gipsu. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Licea ogólnokształcące. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kańczuga

Odlewnictwo metali lekkich. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Nadawanie programów radiofonicznych. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Produkcja dywanów i chodników. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Ebiuro Wirtualne Biura Kańczuga Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierzątReasekuracja. Wytwarzanie paliw gazowych. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Działalność wspomagająca edukację. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Kańczuga Ebiuro Wirtualne Biura Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnieSprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Działalność agentów turystycznych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . ..

Biuro Wirtualne Kańczuga

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Ebiuro Wirtualne Biura Kańczuga. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Kańczuga Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?