WIRTUALNE BIURO Kamienna Góra
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kamienna Góra

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne Biuro Kamienna Góra. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Kamienna Góra Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Kamienna Góra, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kamienna Góra

Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Technika. Produkcja win gronowych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kamienna Góra Naprawa i konserwacja statków i łodzi Produkcja bielizny. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Chów i hodowla bydła mlecznego. Produkcja monet. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Kamienna Góra ADRES REJESTRACJI FIRMY Roboty związane z budową mostów i tuneli Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kamienna Góra

Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Transport lotniczy pasażerski. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Ebiuro Wirtualne Biura Kamienna Góra Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznychPrzetwórstwo mleka i wyrób serów. Technika. Produkcja broni i amunicji. Uprawa trzciny cukrowej. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Kamienna Góra Ebiuro Wirtualne Biura Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznychProdukcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Transport morski i przybrzeżny towarów. ..

Biuro Wirtualne Kamienna Góra

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Ebiuro Wirtualne Biura Kamienna Góra. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Kamienna Góra Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?