WIRTUALNE BIURO Kamienica Polska
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kamienica Polska

Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro Kamienica Polska. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Kamienica Polska Wirtualne Biuro. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kamienica Polska

Wydobywanie soli. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Produkcja włókien chemicznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kamienica Polska Górnictwo rud uranu i toru Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów tartacznych. Kamienica Polska ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Gimnazja. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kamienica Polska

Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Działalność obiektów sportowych. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Ebiuro Wirtualne Biura Kamienica Polska Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychSprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Produkcja cementu. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Działalność pozostałych agencji transportowych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Kamienica Polska Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowanaWytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Kamienica Polska

Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Ebiuro Wirtualne Biura Kamienica Polska. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Kamienica Polska Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro Kamienica Polska jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?