WIRTUALNE BIURO Kamień Pomorski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Kamień Pomorski

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Kamień Pomorski. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wirtualne Biuro Kamień Pomorski. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Kamień Pomorski Wirtualne Biuro. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Kamień Pomorski

Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja drutu. Działalność morskich agencji transportowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Kamień Pomorski Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Działalność pośredników turystycznych. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Kamień Pomorski ADRES REJESTRACJI FIRMY Transport wodny śródlądowy pasażerski Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja zegarków i zegarów. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Wydobywanie węgla kamiennego. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Kamień Pomorski

Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Działalność centrów telefonicznych (call center). Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Wykończanie wyrobów włókienniczych. Ebiuro Wirtualne Biura Kamień Pomorski Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwaProdukcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja gier i zabawek. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Kamień Pomorski Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pozostałych tkanin. ..

Biuro Wirtualne Kamień Pomorski

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Ebiuro Wirtualne Biura Kamień Pomorski. System jest prosty i przejrzysty. Kamień Pomorski Ebiuro Wirtualne Biura. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Nasze wirtualne biuro w Kamień Pomorski umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Kamień Pomorski wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?