WIRTUALNE BIURO Jutrosin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jutrosin

Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Wirtualne Biuro Jutrosin. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Jutrosin Wirtualne Biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jutrosin

Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Praktyka pielęgniarek i położnych. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja obuwia. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jutrosin Pozostałe sprzątanie Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Transport morski i przybrzeżny towarów. Chów i hodowla drobiu. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Jutrosin ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jutrosin

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Wydobywanie węgla kamiennego. Introligatorstwo i podobne usługi. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja szkła płaskiego. Ebiuro Wirtualne Biura Jutrosin Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję niciInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja miedzi. Jutrosin Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczegoProdukcja elementów elektronicznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Produkcja odzieży roboczej. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. ..

Biuro Wirtualne Jutrosin

Wirtualne Biuro Jutrosin jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jutrosin prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Ebiuro Wirtualne Biura Jutrosin. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Jutrosin Ebiuro Wirtualne Biura. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?