WIRTUALNE BIURO Jeżowe
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jeżowe

Jeżowe prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne Biuro Jeżowe. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Jeżowe Wirtualne Biuro. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jeżowe

Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Transport lotniczy towarów. Produkcja szkła gospodarczego. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jeżowe Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Demontaż wyrobów zużytych. Produkcja wapna i gipsu. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Jeżowe ADRES REJESTRACJI FIRMY Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne Produkcja materaców. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jeżowe

Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Technika. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Wytwarzanie energii elektrycznej. Produkcja miedzi. Ebiuro Wirtualne Biura Jeżowe Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażeniaProdukcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Działalność obiektów kulturalnych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Przygotowanie terenu pod budowę. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Jeżowe Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa następująca po zbiorachUprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Rozmnażanie roślin. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Działalność agencji pracy tymczasowej. ..

Biuro Wirtualne Jeżowe

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Ebiuro Wirtualne Biura Jeżowe. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Jeżowe Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Jeżowe prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Jeżowe bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?