WIRTUALNE BIURO Jeżów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jeżów

Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Jeżów wirtualne biuro. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro Jeżów. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Jeżów Wirtualne Biuro. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jeżów

Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Transport drogowy towarów. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jeżów Nadawanie programów radiofonicznych Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Introligatorstwo i podobne usługi. Działalność obiektów kulturalnych. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Jeżów ADRES REJESTRACJI FIRMY Artystyczna i literacka działalność twórcza Produkcja przypraw. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jeżów

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja pozostałych mebli. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Ebiuro Wirtualne Biura Jeżów Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowaniaNaprawa i konserwacja maszyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Jeżów Ebiuro Wirtualne Biura Obróbka mechaniczna elementów metalowychWytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja szkła płaskiego. Szkoły podstawowe. Transport morski i przybrzeżny towarów. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność związana z oprogramowaniem. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Rybołówstwo w wodach morskich. ..

Biuro Wirtualne Jeżów

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Jeżów, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Ebiuro Wirtualne Biura Jeżów. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Jeżów Ebiuro Wirtualne Biura. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?