WIRTUALNE BIURO Jerzmanowa
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jerzmanowa

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Posiadanie adresu firmowego Jerzmanowa, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wirtualne Biuro Jerzmanowa. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Jerzmanowa Wirtualne Biuro. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jerzmanowa

Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Naprawa i konserwacja maszyn. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Pozostałe formy udzielania kredytów. Produkcja lodów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jerzmanowa Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Działalność organizacji religijnych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Transport drogowy towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Przesyłanie energii elektrycznej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Jerzmanowa ADRES REJESTRACJI FIRMY Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody Produkcja olejków eterycznych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Produkcja monet. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jerzmanowa

Placówki wychowania przedszkolnego. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja drutu. Wytwarzanie paliw gazowych. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Działalność wspomagająca edukację. Ebiuro Wirtualne Biura Jerzmanowa Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja obuwia. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Jerzmanowa Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaSprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność wspomagająca edukację. ..

Biuro Wirtualne Jerzmanowa

Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Jerzmanowa. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Jerzmanowa Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?