WIRTUALNE BIURO Jemielno
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jemielno

Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wirtualne Biuro Jemielno. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Jemielno Wirtualne Biuro. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jemielno

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jemielno Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Jemielno ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych Produkcja artykułów piśmiennych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jemielno

Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja opakowań drewnianych. Ebiuro Wirtualne Biura Jemielno Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznegoGórnictwo rud żelaza. Wydawanie gazet. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Produkcja przędzy wełnianej. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Jemielno Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetProdukcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe drukowanie. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. ..

Biuro Wirtualne Jemielno

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Jemielno, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ebiuro Wirtualne Biura Jemielno. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Jemielno Ebiuro Wirtualne Biura. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?