WIRTUALNE BIURO Jemielnica
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jemielnica

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne Biuro Jemielnica. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Jemielnica Wirtualne Biuro. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Jemielnica zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jemielnica

Sprzedaż hurtowa skór. Produkcja nawozów i związków azotowych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Pozostała działalność związana ze sportem. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jemielnica Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Produkcja kabli światłowodowych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Pozyskiwanie drewna. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Jemielnica ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jemielnica

Produkcja sprzętu sportowego. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja przędzy wełnianej. Produkcja pozostałych mebli. Ebiuro Wirtualne Biura Jemielnica Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskichSprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja pozostałych mebli. Jemielnica Ebiuro Wirtualne Biura Artystyczna i literacka działalność twórczaProdukcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Działalność obiektów sportowych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Placówki wychowania przedszkolnego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. ..

Biuro Wirtualne Jemielnica

Wirtualne Biuro Jemielnica jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Ebiuro Wirtualne Biura Jemielnica. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Jemielnica Ebiuro Wirtualne Biura. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Jemielnica. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?