WIRTUALNE BIURO Jedwabne
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jedwabne

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wirtualne Biuro Jedwabne. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Jedwabne Wirtualne Biuro. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wirtualne Biuro Jedwabne jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jedwabne

Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych mebli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja tkanin wełnianych. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jedwabne Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych Sprzedaż hurtowa skór. Nauka języków obcych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związków zawodowych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Fundusze emerytalne. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Jedwabne ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja mebli kuchennych Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Reasekuracja. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jedwabne

Działalność obiektów kulturalnych. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Pozostała działalność wydawnicza. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Jedwabne Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnychZakładanie stolarki budowlanej. Produkcja instrumentów muzycznych. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Produkcja barwników i pigmentów. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja sprzętu sportowego. Działalność holdingów finansowych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Jedwabne Ebiuro Wirtualne Biura Wydawanie czasopism i pozostałych periodykówGórnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. ..

Biuro Wirtualne Jedwabne

Jedwabne prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Jedwabne. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Jedwabne Ebiuro Wirtualne Biura. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?