WIRTUALNE BIURO Jedlnia-Letnisko
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jedlnia-Letnisko

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wirtualne Biuro Jedlnia-Letnisko. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Jedlnia-Letnisko Wirtualne Biuro. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Wirtualne Biuro Jedlnia-Letnisko jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jedlnia-Letnisko

Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Działalność holdingów finansowych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jedlnia-Letnisko Produkcja sprzętu instalacyjnego Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa drzew oleistych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Produkcja przędzy wełnianej. Szkoły podstawowe. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność holdingów finansowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Jedlnia-Letnisko ADRES REJESTRACJI FIRMY Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jedlnia-Letnisko

Produkcja autobusów. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Reasekuracja. Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Jedlnia-Letnisko Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliProdukcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja tkanin wełnianych. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Jedlnia-Letnisko Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja nawozów i związków azotowychUprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą. Działalność archiwów. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. ..

Biuro Wirtualne Jedlnia-Letnisko

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wirtualne Biuro Jedlnia-Letnisko jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Ebiuro Wirtualne Biura Jedlnia-Letnisko. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Jedlnia-Letnisko Ebiuro Wirtualne Biura. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?