WIRTUALNE BIURO Jedlicze
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jedlicze

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Jedlicze. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Jedlicze Wirtualne Biuro. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jedlicze

Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jedlicze Odzysk surowców z materiałów segregowanych Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Jedlicze ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jedlicze

Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Zakładanie stolarki budowlanej. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Jedlicze Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnychProdukcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Przygotowanie terenu pod budowę. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Jedlicze Ebiuro Wirtualne Biura Handel energią elektrycznąObróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Branżowe szkoły II stopnia. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Uprawa winogron. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Działalność związana z oprogramowaniem. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja gazów technicznych. ..

Biuro Wirtualne Jedlicze

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Jedlicze, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Jedlicze bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Ebiuro Wirtualne Biura Jedlicze. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Jedlicze Ebiuro Wirtualne Biura. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?