WIRTUALNE BIURO Jawor
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jawor

Wirtualne Biuro Jawor jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Jawor zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne Biuro Jawor. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Jawor wirtualne biuro. Jawor Wirtualne Biuro. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jawor

Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Produkcja przypraw. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Transport lotniczy towarów. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jawor Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego  Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Uprawa ryżu. Handel energią elektryczną. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Jawor ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych Produkcja gier i zabawek. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Działalność związana z oprogramowaniem. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jawor

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Pozostałe sprzątanie. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Ebiuro Wirtualne Biura Jawor Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznegoPozostała działalność pocztowa i kurierska. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja miedzi. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Pozostała działalność wydawnicza. Produkcja wyrobów futrzarskich. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Jawor Ebiuro Wirtualne Biura Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Przeładunek towarów. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Produkcja motocykli. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ..

Biuro Wirtualne Jawor

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Jawor. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Jawor Ebiuro Wirtualne Biura. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wirtualne Biuro Jawor jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jawor prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?