WIRTUALNE BIURO Jastrzębie-Zdrój
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Jastrzębie-Zdrój

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wirtualne Biuro Jastrzębie-Zdrój. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Jastrzębie-Zdrój Wirtualne Biuro. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Jastrzębie-Zdrój bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Jastrzębie-Zdrój

Praktyka lekarska dentystyczna. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Jastrzębie-Zdrój Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Jastrzębie-Zdrój ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Branżowe szkoły I stopnia. Pogrzeby i działalność pokrewna. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wydobywanie torfu. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Jastrzębie-Zdrój

Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Produkcja mebli kuchennych. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Transport kolejowy towarów. Ebiuro Wirtualne Biura Jastrzębie-Zdrój Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputeryNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Obrona narodowa. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Jastrzębie-Zdrój Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przyprawProdukcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Jastrzębie-Zdrój

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Ebiuro Wirtualne Biura Jastrzębie-Zdrój. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Jastrzębie-Zdrój Ebiuro Wirtualne Biura. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?